KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095384
nr 1309 5384
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, blomsterstilleben. Ej signerad. Olja på duk, 66x53 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:49:20
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)